Aylık arşiv Kasım 2018

ileadmin

Hakkımızda

Hakkımızda

Kahramanmaraş 1975 yılında İstanbul’a göç eden büyüklerimiz birde çok kurumsal firmada sürücü olarak çalışıp 1985 yılında nakliye sektörüne başlamıştır.

Baba mesleğimiz olan nakliye sektöründe gördüğümüz ve büyüklerimizden aldığımız deneyim ve tecrübeler ile sektörde hiç yabancılık çekmeksizin büyüklerimizden aldığımız mesleğimizi sorunsuz sürdürmekteyiz. Yılların verdiği deneyim ve yeni müşteri kitlesine ulaşmak için 2004 yılında web sitemizi kurmuş gelecekteki teknoloji ve gelişimlerin ne kadar önemli olduğunu ve sürekli gelim kararı alarak, her daim bir adım öne çıkmayı hedefleyip ve bu hedefin% 62 ulaşmış bulunmaktayız.

ileadmin

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye illeri nakliyat hizmetinde güven, hızlı ve kalite göz ardı edilmeksizin, insanlığın değeri, farklılıkları kabul eden ve uygulayan, nakliyat firmalarına örnek olmak, kamyonet araçları ile hassas ürünlerin güvenliliği. İstanbul nakliyat sektöründe sürdürülebilir güven sağlayan, güven veren insanları ve çevre dostu nakliyat firması olmaktır.

Misyonumuz

Ekonomi sağlanması, Nakliye taleplerin hak ettiği hizmeti hassasiyetle teslimatını sağlamak, taşıma planı ile koşulların kolaylaşmasını sağlayan, İstanbul’da nakliyat sektöründe ürünlerinizin ulaşmasını sağlamak, Müşterilerimize güven sağlayan trafik kurallarına ve kanunlarına saygılı bir nakliyat firması olmaktır.

Değerimiz

. Referansa önem veririz.
. Ekip olarak birlikte gelişir ilerleriz.
. Çevremizi koruruz.
. Trafik kurallarına uyarız.
ileadmin

Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un her bölgesinden adresinizden eşya ve ürünleriniz teslim alınıp istediğiniz adrese nakliye talep formumuz ile birlikte teslim etmekteyiz. Ticari yüklerde İlk defa İstanbul parça eşya taşıma gönderim yapacağınız müşteri güvenliği ve kendi şirketinizin güvenliği açışından vereceğiniz bilgilere istinaden uyuşmamazlık olması sonucu, firmamız iletişime geçerek yeni bilgilerin teyidi veya ürünlerin geri teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya nakliye hizmetimizde ilk önce Ege bölgesi İzmir parça eşya taşıma güzergahı ve iç Anadolu bölgesine Parça nakliye veya orta boy kişiye özel kamyonet gönderimi yapmaktayız. Neden kişiye özel araç göndeririz? hızlı ve güvenli olacak şekilde bir günde ev eşyası teslimatı, sadece araç gönderimi ile nakliye bedelinde %25 indirimli fiyatlar, hassas eşyalar cam, çeyiz, özel üretim eşyalar, maddi değeri ve maneviyatı yüksek eşyalarınız için hizmet sunmaktayız.

Ankara Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası nakliye hizmeti iç Anadolu bölgesi Ankara parça eşya taşıma güzergahı ve ege bölgesine Parça eşya nakliye veya orta boy 18 metre küp kişiye özel kamyonet gönderimi yapmaktayız. Neden kişiye özel araç göndeririz? hızlı ve güvenli olacak şekilde bir günde ev eşyası teslimatı, Parça eşya taşıma fiyatları sadece araç gönderimi ile nakliye bedelinde %30 indirimli fiyatlar, hassas eşyalar cam, çeyiz, özel üretim eşyalar, maddi değeri ve maneviyatı yüksek eşyalarınız için hizmet sunmaktayız.

Hassas Yük ve Eşya Taşınır

Parça eşya taşıma firmaları olarak size çok avantajlı fırsatlar sunmaya hazırız, ev eşyası, parça yük ve ticari ürünlerde yanlış gönderilmiş ürünün acil değiştirilmesi için gidiş ve dönüş nakliyesi uygun fiyatlar ile hassasiyete önem verenlerin firması olmaktayız. İşini ne olursa olsun kişiye özel araç taleplerinizde birden çok nakliyat firma dan Nakliye teklif alınız.

ileadmin

Nakliyat Teklif Al

Telefon

Taşınma Tarihiniz?

İl ve İlçe (Nereden?)

Evin Oda Sayısı?

Kaçıncı Kat?

Asansör Kullanılır mı?

İl ve İlçe (Nereye?)

Kaçıncı Kat?

Asansör Kullanılır mı?

Paketleme Kim Yapsın

Hizmet Talebi

ileadmin

İletişim

nakliyat.gen.tr iletişim

Nakliyat.gen.tr iletişim

Anadolu Yakası Merkez:
Güllüoğlu Sokak No:185/A Ümraniye/İstanbul

info @ nakliyat.gen.tr

Avrupa Yakası Şube:
Reşadiye Cadde Hakkıbey Sokak No:27/C Şişli/İstanbul
şube @ nakliyat.gen.tr

Çalışma Saatler:

Pazartesi      07:30 – 23:30
Salı                07:30 – 23:30
Çarşamba    07:30 – 23:30
Perşembe     07:30 – 23:30
Cuma            07:30 – 23:30
Cumartesi    08:30 – 21:30
Pazar             09:30 – 18:30

Şimdi Ara!